Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Color has a deprecated constructor in /var/www/html/templates/gantry/features/color.php on line 11
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie otrzymał dwie statuetki programu „Rzetelni 2014”Rozmiar tekstu

Dnia 28.06.2014r. w Warszawie, na uroczystej Gali, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie otrzymał dwie statuetki programu „Rzetelni 2014”
W tym roku Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych, instytucji współpracujących oraz współorganizatorów, kolejny raz wyłoniła Laureatów Projektu „Rzetelni”. Nagrodzeni Certyfikatami to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników. Są to także podmioty, które świadome praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonują, podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie otrzymał dwie złote statuetki:
•    Certyfikat "Rzetelni w Ochronie Zdrowia" przyznany zostaje tym placówkom medycznym oraz firmom działającym w branży medycznej, które szczególnie pozytywnie, dbając o relacje, wpływają na rozwój medycyny. Certyfikat przyznawany jest na 3 poziomach: regionalnym (dla każdego województwa), ogólnopolskim lub europejskim.
•    Certyfikat „Rzetelny Menedżer” - to wyraz uznania, będącego podkreśleniem systematycznego i długotrwałego budowania wiarygodności, a także potwierdzeniem odpowiednich zasobów kompetencyjnych przez osobę kierującą jednostką.
Warto podkreślić, że Rzetelni w Ochronie Zdrowia - jest projektem popieranym przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwo Gospodarki, skierowanym do placówek medycznych oraz firm działających w sektorze medycznym, które w swym działaniu kierują się etyką, profesjonalizmem, rzetelnością oraz efektywnością zarządzania. Nagrody te są uznaniem zarówno dla całokształtu pracy szpitala jako jednostki, jak też ukoronowaniem oraz docenieniem wysiłków kierującego tą jednostką jej Dyrektora - Pana Leszka Dudzińskiego.

Projekty w realizacji

cmkp

 

innovative

 

akredyt