Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Młodszy specjalista ds. IT

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie zaprasza zainteresowanych kandydatów do aplikowania na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. IT

Wymagania:

- wykształcenie: min. średnie o kierunku informatyka

- samodzielność

- dokładność

- zdolności interpersonalne

Obowiązki m.in.:

1. Serwis sprzętu komputerowego (drukarki, komputery etc.)

2. Serwis sieci

3. Obsługa helpdesk

Oferujemy:

- bezpieczną formę zatrudnienia

- bardzo dobrą atmosferę pracy

- duże możliwości rozwoju

- świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.