Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - eInformacje

e-informacje to składający się z serwisu ogólnego – publicznego oraz serwisu dla lekarzy i personelu jednostki. W serwisie ogólnym znajdą się informacje o jednostce, jej profil, specjalizacja, informacje teleadresowe, godziny otwarcia i przyjęć, prezentacja topologicznego położenia gabinetów i jednostek organizacyjnych, aktywne linki do stron placówek związanych z ochroną zdrowia, informacje o lekarzach, o koniecznym przygotowaniu pacjenta do poszczególnych procedur medycznych, informacje o warunkach świadczenia usług w tym artykuły i publikacje dotyczące różnych schorzeń jak i ich przyczynach, sposobach leczenia, możliwościach przeciwdziałania, publikacje dotyczące szeroko rozumianej profilaktyce oraz promocji zdrowego trybu życia poprzez aktywne linki do stron www i portali medycznych zawierających takie dane, informacje na temat praw i obowiązków pacjenta, informacje na temat możliwości zakwaterowania, godzin odwiedzin, na temat organizowanych spotkań i seminariów. Serwis dla lekarzy i personelu zawierać będzie informacje ogólne, ogłoszenia, grafiki dyżurów oraz inne zestawienia, artykuły z zakresu medycyny kierowane do poszczególnych grup zawodowych, informacje na temat świadczonych usług medycznych, szczegółową listę specjalizacji, informację o statystykach dotyczących poszczególnych OPK, informacje kierowane przez związki zawodowe oraz kierownictwo jednostki. Integralną częścią modułu będzie także forum.

Przejdź do e-informacji:  http://www.einformacja.usk-olsztyn.pl