Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Zakup specjalistycznego sprzętu medycznego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie informuje o zrealizowaniu zadania finansowanego z Funduszu prewencyjnego PZU Życie SA (Decyzja prewencyjna nr 778/Dp/Z/2014/gd)  pod nazwą : zakup specjalistycznego sprzętu medycznego na wyposażenie Szpitala w postaci pełnego stanowiska infuzyjnego, w tym pomp strzykawkowych, pompy objętościowej oraz stacji dokującej.
Dyrekcja i pracownicy Szpitala serdecznie dziękują za dofinansowanie, które wpłynie na poprawę jakości świadczonych usług medycznych oraz poprawę bezpieczeństwa  pracy.

Wartość zadania : 24 597,00 zł brutto
Kwota dofinansowania:  8975,00 zł brutto