Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Dzień Diagnosty Laboratoryjnego 27 maja 2017 roku

1 Dzien Diagnosty

Z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego pragniemy złożyć Państwu życzenia satysfakcji zawodowej, stabilnej, godnej i dobrej pracy stwarzającej możliwość rozwoju zawodowego oraz dającej same dobre "wyniki", a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wykonując swoją pracę dostarczacie wiedzy potrzebnej do postawienia trafnej diagnozy, wyboru terapii i oceny efektów leczenia.

Dziękujemy za dotychczasowy wysiłek i wyrażamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja oraz pracownicy