Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Kolejny sukces Kliniki Budzik dla Dorosłych!

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że pacjent  leczony w Klinice Budzik dla Dorosłych w Olsztynie wybudził się. Pacjent to 49-letni mężczyzna, który doznał urazu czaszkowo-mózgowego w styczniu tego roku w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Od tego czasu przebywał on w śpiączce. Intensywne wielospecjalistyczne leczenie doprowadziło ostatecznie do jego wybudzenia.

Z każdym dniem stan pacjenta się poprawia. Nie tylko uzyskał zdolność komunikowania się ze światem, ale także postawił pierwsze kroki.

W imieniu Profesora Maksymowicza oraz Dyrekcji Szpitala

Klinika Budzik Dla Dorosłych